Napędy bram garażowych

Napędy bram garażowych Lublin

Wjazd do garażu bez wychodzenia z samochodu i uciążliwego otwierania bramy to nie tylko wygodne, ale niemalże konieczne rozwiązanie, by każdy swój powrót do domu uczynić szybszym, wygodniejszym i bardziej komfortowym. Oczywiście, ręczne otwieranie i zamykanie nie jest żadnym heroicznym wysiłkiem, ale skoro istnieją lepsze sposoby, to dlaczego z nich nie skorzystać…? Świetne rozwiązanie to napędy drzwi garażowych ze stalową szyną z paskiem zbrojonym. Posiadamy również napędy przemysłowe, gdzie wykonujemy montaż bezpośrednio na wale podnoszącym. Słowem – niezależnie od tego, czy potrzebne są Ci napędy drzwi garażowych przy domu, firmie lub fabryce – zgłoś się do nas, a na pewno będziemy mogli coś zaproponować!

 

Automatyka bram garażowych:

NICE SPIN

Napęd do bramy garażowej Nice Spin23

Nice Spin to rodzina siłowników elektromechanicznych z napędem z paskiem zbrojonym w szynie stalowej. To sprawdzona od lat konstrukcja, charakteryzuję się wysokim bezpieczeństwem użytkowania. Amperometryczny system wykrywania przeszkód pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzenia napędu w czasie napotkania przeszkody oraz chroni ludzi i przedmioty przed zgnieceniem. Cichy i niezawodny napęd do bramy garażowej. Częsty wybór mieszkańców aglomeracji jak Lublin, Świdnik, Łęczna.


Najważniejsze parametry techniczne:


BFT BOTTICELLI

Automat do bramy garażowej BFT BotticelliBFT Botticelli to siłowniki przeznaczone do automatyzacji domowych drzwi garażowych. Ten automat do garażu wyposażony jest w silnik 24V oraz enkoder, co pozwala dostosować wiele parametrów pracy oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Najważniejsze parametry techniczne:

 

Akcesoria - automatyka drzwi garażowych:

Sterownik WiFi do bramyMontaż napędu do garażu to niezwykle wygodne rozwiązanie. Oferowane przez nas siłowniki są zaawansowane technicznie i oferują opcje wielu użytecznych rozszerzeń. Zastosowanie takich rozwiązań pozwala zwiększyć wygodę użytkowania, co jest niezwykle cenne dla mieszkańców miast typu Lublin.

 

Montaż napędów do bram Lublin:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na spotkanie. Jeśli chodzi o Lublin i okoliczne miejscowości – oferujemy dojazd w celu wyceny gratis. Jeśli tylko chcesz uczynić swoje życie bardziej wygodnym – zgłoś się do nas, chętnie opowiemy więcej o naszych systemach napędów i przedstawimy korzystną dla Ciebie ofertę na napędy.


Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ