o nas

Dom + Ogród Maciej Jaszczuk

Witaj na mojej stronie. Nazywam się Maciej Jaszczuk, a moja firma Dom + Ogród Maciej Jaszczuk powstała w listopadzie 2011r. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym i działamy na lokalnym rynku.

Poniżej nasza pełna oferta. Oferujemy prace:

Wykończeniowo - remontowe:

Budowlane:

Zewnętrzne:

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o jakość i wprowadzanie nowych technologii. Oferując nasz czas i doświadczenie chcemy Ci zapewnić usługi na najwyższym poziomie, z których będziesz w pełni zadowolony.

Gdzie działamy? W Świdniku i jego najbliższej okolicy (Lublin, Piaski).

W naszej ofercie jest coraz większa liczba usług. Kładziemy nacisk na wprowadzanie najnowszych rozwiązań czołowych producentów oraz wykonywanie robót sprzętem najwyższej jakości. Dzięki temu wszystkie prace wykonujemy z dbałością o wszelkie szczegóły i detale. Jest to niezwykle ważne przy wykonywaniu remontów, ponieważ takie prace często są związane z nieprzewidzianymi sytuacjami do rozwiązania. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w pracach remontowo - budowlanych potrafimy sobie poradzić z każdym takim problemem.

Jeśli chcesz wykończyć bądź wyremontować swoje mieszkanie lub dom, to serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Z chęcią umówimy się z Tobą na bezpłatną wizję lokalną i wycenę. To pozwoli omówić wszystkie szczegóły, a Ty będziesz spokojny, że wszystkie zlecone nam usługi będą wysokiej jakości.

Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do współpracy, Dom + Ogród Maciej Jaszczuk