Napędy do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych Lublin

Napędy do bram przesuwnych - automatyka bram LublinIle razy na filmach widziało się, jak ktoś podjeżdżał pod dom i od razu otwierała mu się brama. Cicho, płynnie i… samoistnie! A gdzie wychodzenie, pchanie, trzymanie, by się nie zamknęła, czekanie na jazd, zamykanie? Cóż, mając napęd do bramy przesuwnej, można zapomnieć o tych osobliwych rytuałach. Oto przyszła pora na wygodę i komfort na miarę każdego podjazdu.

Choć kiedyś to było nie do pomyślenia, co więcej – można było się bez nich obejść, w dzisiejszych czasach urządzenia elektryczne i elektroniczne stały się już standardowym i koniecznym wyposażeniem każdego domu i mieszkania. Poprawiają one nasz komfort życia i w znacznym stopniu je ułatwiają – przyspieszają, niwelują wiele niepotrzebnych działań, sprawiają, że żyje się wygodniej. W myśl tego, że każdy pragnie komfortu, oferujemy napędy do bram przesuwnych Lublin, szczególności napędy do bram przesuwnych renomowanej firmy NICE.

Nie bez powodu postawiliśmy właśnie na te produkty. Są znane na całym świecie, a niezawodność ich konstrukcji i rozwiązań oraz wysoka bezawaryjność pozwalają używać cieszyć się nimi przez długie lata. Firma NICE jako pierwsza w Polsce wprowadziła program licencyjny instalatorów. Od tamtego momentu ochroną gwarancyjną objęto napędy do bram przesuwnych NICE zamontowane tylko i wyłącznie przez uprawnione do tego firmy posiadające licencję. Tak się wspaniale składa, że posiadamy takie uprawnienia, dzięki czemu możemy zaoferować napędy do bram przesuwnych zamontowane na najwyższym poziomie. Nasze usługi obejmują Lublin, Świdnik i najbliższe rejony – z pewnością niejedną naszą bramę można zauważyć podczas przejażdżek po okolicy.

Wiele modeli automatów przesuwnych wyposażono w ciekawe udogodnienia, pozwalające w znacznym stopniu rozszerzyć ich możliwości. Warto wspomnieć np. o akumulatorach awaryjnych, które pozwalają wykonać kilka manewrów, nawet jeśli na chwilę braknie zasilania, co przecież może się zdarzyć. Opuszczasz chwilowo Lublin? Jedziesz na wakacje czy chociażby zakupy? W dobie Internetu taki sprzęt można podłączyć do sieci WiFi i wygodnie nim sterować przez aplikację na smartfonie. Chociaż „wygodnie” to mało powiedziane! Można nawet odczytać informację o tym, czy wyjazd jest zamknięty lub otwarty i na odległość wykonać odpowiedni manewr. Bez wychodzenia z samochodu, ba, nawet nie będąc w pobliżu domu!

Uwaga Lublin i okoliczne miejscowości – proponujemy dojazd w celu wyceny gratis, bo doskonale wiemy, że na odległość trudno podjąć jakąkolwiek decyzję. Chętnie opowiemy więcej o naszych napędach do bram przesuwnych, by rozwiać wszelkie wątpliwości.


Napędy do bram przesuwnych

Jakie rozwiązania proponujemy?

NICE ROBUS

Napęd do bramy przesuwnejZ doświadczenia wiemy, że najpopularniejsze rozwiązanie to napędy do bram przesuwnych ROBUS. Automaty szczególnie polecane do lekkich i średnio ciężkich ogrodzeń przydomowych, ale do wagi aż 1000kg. Wyposażone są w silnik 24v, co umożliwia nam precyzyjne dostosowanie prędkości posuwu bramy. Nowoczesna centrala wyposażona jest w najlepsze zabezpieczenia, dzięki czemu automat jest bardzo bezpieczny i szybko wykrywa zagrożenia ruchu. Warto tu wspomnieć o amperometrycznym systemie wykrywania przeszkody, co z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla roztargnionych oraz tych, którzy mają obawy przed „przypadkowym” zamknięciem bramy. Ta funkcja bowiem umożliwia zatrzymanie ruchu bramy lub zmianę jego kierunku w momencie wykrycia i dotknięcia przeszkody. Nie ma się więc czego bać!

Od jakiegoś czasu w ofercie firmy NICE dostępne są siłowniki w wersji Hi-Speed. Oferują szybsze otwieranie bram aż o 40-60%. Pozwala to oszczędzić dużo czasu i otworzyć bramę o wiele szybciej. Docenią to wszyscy – biznesmeni, rodzice małych dzieci, a już na pewno osoby żyjące w ciągłym pośpiechu. Jest to też niezwykle ważne zwłaszcza w sytuacji, gdy Twoja brama ulokowana jest bardzo blisko ruchliwej ulicy i czekanie na jej otwarcie utrudnia ruch innym osobom, co zdarza się często w dużych miejscowościach jak Lublin.

Zobacz napęd Robus 600 na Youtube

Zobacz napęd Robus 500 Hi-Speed na Youtube


NICE RUN

Do zastosowań przemysłowych lub o wysokim natężeniu ruchu, np. na osiedlach mieszkaniowych, a także do ciężkich bram (powyżej 1000 kg) idealne będą napędy do bram przesuwnych NICE RUN do maksymalnego obciążenia nawet do 2,5t! Taki zakres mocy i siły pozwala zautomatyzować nawet wielkie i ciężkie konstrukcje. Dostępne są również wersje Hi-Speed.

Zobacz napęd Nice Run 1800 na Youtube

Lublin, a także pobliskie miejscowości to miejsca, w których klienci coraz częściej wybierają takie napędy. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem, niezależnie od tego, czy mieszka się w centrum czy na obrzeżach miasta. W końcu wygoda i oszczędność czasu są tym, na czym zależy każdemu.


Co nas wyróżnia?

Podczas montażu napędu zwracamy uwagę na wiele aspektów, co pozwala zamontować sprzęt nie tylko poprawnie technicznie, ale i z naciskiem na estetykę. Taki montaż pozwoli na wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie automatu.

Podstawa pod napędPoprawny i estetyczny montaż to nie tylko efekt wizualny. Ma to ogromny wpływ także na funkcjonowanie samego napędu! Dlaczego? Trzymajmy się przykładu napędu do bramy przesuwnej. W większości sytuacji napęd nie jest umiejscowiony bezpośrednio na podłożu, np. równo z powierzchnią kostki brukowej. Ma na to wpływ umiejscowienie i wysokość montażu prowadnicy bramy. W takich przypadkach niezbędne jest podniesienie napędu na wysokość dostosowaną do wysokości listwy zębatej. Co wtedy widzimy w nieprofesjonalnej usłudze? Np. pod napędem widoczne są peszle i kable, między które mogą wejść robaki, gryzonie i w efekcie uszkodzić przewody, a nawet dostać się do wnętrza urządzenia! Wiedząc o takich zagrożeniach, montujemy napędy na solidnych, zabudowanych podstawach, dzięki czemu nie ma możliwości wejścia do urządzenia od spodu. Daje to także przyjemny efekt wizualny.

Więcej o budowie solidnej podstawy montażowej w artykule na naszym BLOGU.

W naszych realizacjach dbamy także o prawidłowe zamontowanie sprzętu według ścisłych wytycznych producenta, bo tylko w ten sposób możemy zapewnić trwałe, bezproblemowe i w pełni satysfakcjonujące działanie sprzętu. O czym warto wspomnieć? W przypadku napędów skrzydłowych istotna jest geometria montażu - właściwe umiejscowienie osi obrotu automatu względem osi zawiasu skrzydła bramy. Zbyt bliskie umiejscowienie spowoduje nadmierny wysiłek sprzętu i bardzo szybko ulegnie on uszkodzeniu. Dlatego skupiamy się na tym, aby dobrać właściwy sprzęt dla każdej bramy i mamy w tym niemałe doświadczenie.


Napędy do bram garażowych Lublin

Wjazd do garażu bez wychodzenia z samochodu i uciążliwego otwierania bramy to nie tylko wygodne, ale niemalże konieczne rozwiązanie, by każdy swój powrót do domu uczynić szybszym, wygodniejszym i bardziej komfortowym. Oczywiście, ręczne otwieranie i zamykanie nie jest żadnym heroicznym wysiłkiem, ale skoro istnieją lepsze sposoby, to dlaczego z nich nie skorzystać…? Świetne rozwiązanie to napędy SPIN z szyną z paskiem zbrojonym. Posiadamy również napędy przemysłowe, gdzie potrzebny jest montaż napędu bezpośrednio na wale podnoszącym. Słowem – niezależnie od tego, czy potrzebujesz napędu do bramy przesuwnej przy domy czy firmie lub fabryce – zgłoś się do nas, a na pewno będziemy mogli coś zaproponować!

Jeśli chodzi o Lublin i okoliczne miejscowości – oferujemy dojazd w celu wyceny sprzętów przesuwnych gratis. Jeśli tylko chcesz uczynić swoje życie bardziej wygodnym – zgłoś się do nas, chętnie opowiemy więcej o naszych systemach napędów i przedstawimy korzystną dla Ciebie ofertę.