Wideodomofony i domofony

Wideodomofony Lublin

Montaż wideodomofonów LublinJak zabezpieczyć swoją posesję przed niepowołanymi osobami? W XXI wieku mamy możliwość skorzystania z wielu rozwiązań – zarówno tych klasycznych (ogrodzenia), jak również nowoczesnych, do których zaliczają się domofonywideodomofony, oferowane przez naszą firmę. Pragniemy pomagać Państwu zarówno w zyskaniu bezpieczeństwa własnego domu, jak również zyskania maksymalnego komfortu na co dzień. Dlatego też oferujemy wyselekcjonowane, innowacyjne rozwiązania, które z pewnością spełnią największe oczekiwania!


Domofon – niezbędny w XXI wieku!

Są znane już od wielu lat, jednak ich popularność w Polsce wzrosła szczególnie na przełomie XX i XXI wieku. Dzisiaj domofony wydają się być niezbędnym elementem wyposażenia budynków – zarówno domów jednorodzinnych, jak również bloków, biurowców czy jakichkolwiek innych obiektów. Dzisiaj mamy do dyspozycji bardzo rozbudowane rozwiązania, które pozwalają osiągnąć dwie podstawowe korzyści:

Nasza firma zapewni każdemu z Państwa wysokiej klasy urządzenia, które będą dopasowane zarówno do Waszych potrzeb, jak również możliwości finansowych – zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą i postawienia na najnowocześniejsze domofony i wideofony w Lublinie!


Jakie rozwiązania znajdują się w naszej ofercie?

Stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie Klientów, dlatego też oferujemy urządzenia sprawdzonych producentów, które są niezawodne i proste w obsłudze. Pragniemy też spełniać różne oczekiwania naszych Klientów, w związku z czym oferujemy rozwiązania zarówno klasyczne, jak i najnowocześniejsze, oparte na innowacyjnych technologiach. Co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować?


Montaż domofonów Lublin

Montaż domofonów LublinZarówno te klasyczne, jak również nowoczesne. Dzięki domofonom możemy nie tylko prowadzić rozmowę z odwiedzającym nas gościem, ale także w prosty sposób umożliwić takiej osobie wejście na naszą posesję poprzez otworzenie jej furtki bądź bramy wjazdowej. Każdemu naszemu Klientowi proponujemy sprzęt wysokiej jakości, który sprawdza się w każdych warunkach.

Oprócz klasycznych rozwiązań tego typu, pozwalających na obustronną komunikację i otwieranie drzwi, oferujemy również urządzenia nowoczesne, które wyposażone zostały w klawiaturę szyfrową i czytnik RFID. Co to daje? Dzięki temu możemy w prosty sposób dostać się na teren posesji po wpisaniu kodu lub zbliżeniu do czytnika zakodowanego w nim breloka. Dzięki temu nie będziecie Państwo musieli pamiętać o noszeniu przy sobie wielu kluczy, co bywa dość uciążliwe. Wybierając domofon w Lublinie, znacznie zwiększacie Państwo komfort codziennego życia!


Montaż wideodomofonów Lublin

Jednak urządzeniami, które szczególnie zyskują na popularności, są nowoczesne wideodomofony, które poza funkcjami tradycyjnego domofonu, pozwalają również wyświetlić na ekranie obraz. Jest to sposób na dodatkowe zwiększenie bezpieczeństwa. Możliwe jest bowiem błyskawiczne zidentyfikowanie osoby i – w razie zagrożenia – niewpuszczenie jej na teren posesji, a nawet szybkie wezwanie policji.

Nasza firma zapewnia Klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań tego typu – zakupiony przez Państwa wideodomofon nie tylko będzie w stanie wyświetlić obraz w bardzo wysokiej jakości rozdzielczości (HD720), ale również będzie wyposażony w funkcję nagrywania krótkich filmików oraz robienia zdjęć dzwoniącym osobom. Dodatkowym atutem nowoczesnych wideodomofonów jest fakt, że można podłączyć do nich oddzielne kamery CCTV, zainstalowane w dowolnym miejscu posesji. Pozwoli to na wyświetlanie z niej obrazu na panelu zamontowanym w domu!


Inne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko nowoczesny domofon czy wideodomofon, który poprawi bezpieczeństwo i komfort domowników czy pracowników. Zajmujemy się również stawianiem nowoczesnych ogrodzeń oraz montażem napędów bram – oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania najlepszych producentów!


Dlaczego warto postawić na nasze domofony?

Naszym celem jest dostarczanie Klientom urządzeń sprawdzonych, niezawodnych i zwiększających komfort oraz bezpieczeństwo codziennego życia. Dlatego też każdy domofon i wideodomofon, jaki znajduje się w naszej ofercie, to rozwiązanie wysokiej klasy, oparte na nowoczesnych technologiach. W ten sposób macie Państwo pewność, że inwestujecie w najlepsze urządzenia w Lublinie, a do tego od najlepszych producentów (co wiąże się też z obowiązującą gwarancją).

Co więcej – stale obserwujemy trendy i wprowadzamy do swojej oferty coraz nowsze rozwiązania. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom dostęp do najbardziej aktualnych, innowacyjnych rozwiązań na rynku!

W naszej ofercie znajdują się nie tylko rozwiązania nowoczesne, ale i różnorodne – dzięki temu zakupisz taki wideofon w Lublinie, jaki jest Ci potrzebny. Polecamy urządzenia o różnych parametrach i możliwościach – zarówno te bardziej klasyczne (z klawiaturą), jak i nowocześniejsze (z obrazem w jakości HD). Rodzaj wybranego urządzenia wiązać się będzie również z ceną sprzętu – w ten sposób będziecie Państwo mogli wybrać taki, który będzie dostosowany nie tylko do Waszych potrzeb, ale również posiadanego budżetu.

Jako specjaliści w tej dziedzinie, oferujemy nie tylko dostarczanie nowoczesnych wideodomofonów, ale również ich montaż – w Lublinie oraz okolicznych miejscowościach. Nasi specjaliści dysponują wiedzą, umiejętnościami oraz odpowiednimi narzędziami, dzięki czemu są w stanie przeprowadzić wszystkie prace sprawnie oraz w pełni skutecznie. To gwarancja niezawodnego działania sprzętu na przestrzeni lat!

Nie wiecie Państwo czy postawić na domofon, czy wideodomofon? A może macie wątpliwości co do poszczególnych parametrów lub funkcji? Zadzwońcie lub napiszcie, a nasi specjaliści udzielą Wam odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Co więcej – wysłuchają Państwa potrzeb i dostosują do nich idealne rozwiązanie. W ten sposób zainwestujecie w wideodomofon, który będzie w stu procentach dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb.

Działamy na rynku od 2011 roku, w związku z czym doskonale poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dzięki temu wiemy, jak ważne są dla Państwa ponoszone koszty – oferujemy więc urządzenia w konkurencyjnych cenach i zapewniamy tani montaż na terenie Lublina. Jesteśmy również w stanie pomóc Państwu wybrać takie urządzenie, które będzie dostosowane do Waszych możliwości finansowych.


Ile to kosztuje?

Cena montażu domofonu lub wideodomofonu zależna jest przede wszystkim od rodzaju urządzenia, jakie Państwo wybraliście, a także stanu przygotowania miejsca montażu i dodatkowych prac do wykonania. Więcej informacji znajdziecie w naszym cenniku albo kontaktując się z bezpośrednio z naszymi specjalistami.


Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli zależy Państwu na większym bezpieczeństwie oraz komforcie, zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści opowiedzą więcej o dostępnych domofonachwideodomofonach, a także zaproponują optymalne rozwiązanie, które będzie dostosowane zarówno do Państwa potrzeb, jak i możliwości finansowych. Stawiając na nowoczesne urządzenia, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów!

Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ